Webaktuel
  Hakkımızda
 

Sebil 1996 yılında elektronik dağıtım şirketi olarak kurulmuş bir aile şirketidir. Sebil sadece iş ortakları ile çalışır. İş ortaklarını büyütmek temel hedefleri arasındadır. Bugün itibari ile 800m2 ofis alanı olmak üzere 5000 m2'lik bir alanda müşterilerine hizmet vermektedir. 5000 adet ürün çeşidine, 75 personele sahip olan kuruluşumuz toptancılığını üstlendiği ürünlerin satış ve pazarlamasında öncü bir konumda bulunmaktadır.Ankara içerisinde 6 adet sevkiyat filosu ile günlük 18 sevkiyat gerçekleştirmekte, iş ortaklarının istediği ürünü iş ortaklarına en hızlı ve en düzgün şekilde ulaştırmayı kendisine prensip edinmiştir.

Sebil, büyük mağazacılık anlayışı yerine, yaygın dağıtım ağı oluşturmaya özen göstererek küçük ve çok sayıda iş ortağı ile Türkiye’nin her yerinde mutlu müşteriler oluşturmaktadır. Sebil tüm bayilerini bir hizmet noktası olarak adlandırmakta ve bu hizmet noktalarının işlerini geliştirmeleri için onlarla birlikte projeler geliştirmektedir.

Sebil Türkiye'ye yayılmış hizmet noktaları ile B2B sistemi farklılığıyla siparişlerinin %50sini internet üzerinden almaktadır.İş ortaklarımız müşterilerine internet üzerindem tüm stoğumuzu sunabilirler.Ürünlerin detaylı özellik ve açıklamalarını gösterebilirler.Cari extrelerini B2B den takip edebilirler.Yeni çıkan ve birbirine uyumlu parçalardan bilgisayar oluşturabilirler.Kendi müşterilerinin kredi kartıyla ödemelerini yaparak,anında hesaba geçen ödemelerini takip edebilirler.Sebil gelişmiş B2B sistemi ile her geçen gün biraz daha yaygınlaşmaktadır.

Sebil, hergün büyüyen ürün yelpazesine bilgisayar parçaları,notebook ,bilgisayar yazılımları ve tabletlere ek olarak cep telefonları,televizyonlar ve güvenlik ürünlerini eklemiştir.Ayrıca tüm stoklarını iş ortaklarının kullanabildiği bir e-ticaret yazılımı ile iş ortaklarının son tüketiciye daha rahat ulaşmasını sağlamaktadır.

Sebil iş ortaklarının iş yükünü hafifletmek için Ankara’daki arızalı ürünlerini kendilerinden almakta ve tekrar dönen ürünü de kendilerine teslim etmektedir. Şehir dışı için ise yapmış olduğu kargo anlaşmaları sayesinde çok uygun bir fiyatla tekrar sebile göndermelerini sağlamaktadır.

 
Bayi Girişi
 
 
Biz Kimiz? Benim B2B'im Bayilik Başvurusu
E-Ticaret Başvurusu Site Haritası Nasıl Bayi Olabilirim
Teslimat ve Sevkiyat Garanti Koşulları İade Koşulları
Ödeme Seçenekleri Banka Bilgileri Adsl İş Ortaklığı
Arıza Talep Formu Mail Order Formu Adsl Başvuru Formu
Alışveriş Yardımı Sipariş Sonrası Şikayetler
Hastane Yazılımı İnsan Kaynakları İletişim
 
Sebil Bilgisayar | Akay Caddesi No:12/1-2-3 Bakanlıklar - Ankara / Türkiye | Tel:+90(312) 417 36 30(pbx) | Fax: +90(312) 425 98 22