Webaktuel
  Teslimat Koşulları
 

Ankara dışı için saat 18:00’e kadar siparişinizi geçebilirsiniz.

Ankara içi sevkiyat düzeni nasıldır.

Sebil bilgisayar Ankara'nın 30km lik İl sınırları çerçevesinde her tarafına :

sabah  10:30
öğlen  14:30

saatleri arasında hergün 6 servis aracı ile 3 defa sevkiyat düzenlemektedir. Ayrıca müşteriye yerinde hizmet düşüncesini benimsemiş olup Ankara ili sınırları içerisinde müşterilerinden arızalı çıkan ürünleri "bir teslim tutanağı" ile alıp tamir edilen ürünü de yine müşterilerimize teslim etmektedir. Teslim tutanağı Formunu Sitemizin Formlar bölümünden indirebilirsiniz.

Ankara dışı ürün gönderi düzeneği nasıldır?

Ankara dışı müşterilerimiz için ise ürün sipariş saati 17:30 de sonbulmaktadır.Gün içinde verilen siparişler ise akşam "yurtiçi kargo" ile gönderilmektedir.Farklı adrese sevk için ise müşterilerimizin bildirecekleri adrese göndermemiz için bize mutlaka bir dilekçe göndermeleri gerekmektedir.Bu dilekçe örneğini Sitemizin Formlar bölümünden indirebilirsiniz.

Siparişimi hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz ?

Teslimatların hepsi "Yurtiçi Kargo" ile yapılmaktadır.

Kargo teslimatı ne zaman ?

Yurtiçi Kargo tarafından her gün adrese teslimat hizmeti verilen alanlara yapılacak standart gönderilerde; şehir içi ve 600 Km'ye kadar mesafelerde 1 iş günü, 600 Km üstü mesafeler için 2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Belirtilen süreler mücbir sebepler dahilinde değişebilir..

Siparişim kargoya verildi mi ?

Sitemizden şifrenizle girerek siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Faturası kesilmiş ürünler kargoya verilmiştir.

Faturam kargo firması tarafından teslim edilmedi ?

Faturalarımız gönderilen siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır,hiçbir durumda faturasız veya irsaliyesiz ürün gönderilmemektedir. Kargo ile teslimi yapılan siparişler fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.Faturanız, ürünlerinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti(kargo poşeti) içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisini uyarınız ve ısrarla faturanızı isteyiniz.Teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturup bize bildiriniz.

Siparişim (ürün,koli) darbeli veya kırık geldi ?

Ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo firması görevlisine hasarlı ürün tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Tutanak ile birlikte ürünü veya ürünleri faturaları ile birlikte, sorununuzu anlatan açıklamayla ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanakla birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz.Ürünler bize ulaştığında en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. Eğer ürün bizim tarafımızdan yanlış gönderildi ise bu ürünü bizim anlaşmalı olduğumuz "yurtiçi kargo" ile karşı ödemeli olarak tekrar bize gönderebilirsiniz.

 
Bayi Girişi
 
 
Biz Kimiz? Benim B2B'im Bayilik Başvurusu
E-Ticaret Başvurusu Site Haritası Nasıl Bayi Olabilirim
Teslimat ve Sevkiyat Garanti Koşulları İade Koşulları
Ödeme Seçenekleri Banka Bilgileri Adsl İş Ortaklığı
Arıza Talep Formu Mail Order Formu Adsl Başvuru Formu
Alışveriş Yardımı Sipariş Sonrası Şikayetler
Hastane Yazılımı İnsan Kaynakları İletişim
 
Sebil Bilgisayar | Akay Caddesi No:12/1-2-3 Bakanlıklar - Ankara / Türkiye | Tel:+90(312) 417 36 30(pbx) | Fax: +90(312) 425 98 22